Nine Eleven – gramy dla Ciebie

Strona www:
Telefon: 690155417
Kontakt:

 

Podstawowe informacje
Przedstawiamy Państwu zespół muzyczny, który działa na polskim rynku od 8 lat. Na swoim koncie mamy przeszło 150 zagranych i udanych imprez, w tym głównie wesel.

Skład wykonawczy
Podstawowy wariant to trzech wykonawców, jednak przeważającą część imprez obsługujemy w czteroosobowym składzie.  Istnieje również możliwość rozszerzenia ilości muzyków do pięciu, a nawet sześciu osób. Instrumentarium zespołu przedstawia się następująco: wokal żeński, instrumenty klawiszowe, saksofon, perkusja, gitara basowa i gitara elektryczna. Muzycy są studentami i absolwentami wyższych uczelni muzycznych.

Zakres świadczonych usług
Zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkich imprez, na których potrzebna jest muzyka. Są to: wesela, eventy, imprezy firmowe, koncerty.

Misja
Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dla pary młodej wybór dobrego zespołu. Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz przede wszystkim oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.

Zaplecze techniczne
Korzystamy z uznanych i sprawdzonych firmy, takich jak KORG, RCF, MIDAS, TURBOSOUND i wiele innych. Dzięki temu nasze występy cechuje piękny, selektywny dźwięk. Słychać nas nawet w najodleglejszych zakątkach sali.

Dodaj komentarz